اعضای هیئت علمی

دکتر علی صادقین

ایشان دکتری خود را در رشته ی اقتصاد انرژی از دانشگاه علامه طباطبایی دریافت نموده اند. علاقه ی اصلی ایشان در زمینه ی اقتصاد بین الملل و بازارهای مالی به ویژه کامودیتی ها و تاثیر آن بر بازار ایران است. در بخش بازار سرمایه و امکان سنجی در حوزه ی فلزات اساسی و کانی های معدنی فعالیت پررنگی در ده سال گذشته داشته است. دکتر علی صادقین بیش از 15 مقاله علمی پژوهشی و 2 مقاله در نشریات بین المللی منتشر نموده است، سخنران و داور و همچنین در شرکت های مختلف در بخش های تحلیل ریسک و مشاور اقتصادی فعالیت می کند. ایشان در بیش از 30 طرح پژوهشی با مراکز مختلف مانند مرکز پژوهش های مجلس، بنادر و دریا نوردی، ستاد فرمان اجرای امام، دانشگاه های سراسری، پژوهشکده پولی و بانکی به عنوان همکار اصلی همکاری داشته و در حوزه تجارت بین الملل نیز دو طرح پژوهشی در دست اجرا دارد. از سوابق اجرایی ایشان می توان به مدیر تحقیق و توسعه مرکز مالی ایران متعلق به شرکت بورس تهران، مشاور در حوزه های مالی با کارگزاری بانک صنعت و معدن، شرکت تجارت بین المللی دالاهو، مشاور اقتصادی در شرکت هایی مثل هولدینگ آرین کپیتال، شرکت فنرلول و شرکت آذرستان، مشاور اقتصادی در حوزه های تحلیل بازار، امکان سنجی و تحلیل بازارهای مالی داخلی و بین المللی اشاره نمود. 

دکتر محمد گرجی آرا

محمد گرجی آرا دانش‌آموخته‌ی دکتری مدیریت مالی از دانشگاه علامه طباطبایی بیش از ده سال است که در بازارهای مالی فعالیت دارد. ایشان کارشان را به عنوان تحلیلگر از کارگزاری خبرگان سهام شروع نمود و سپس مدیر پرتفوی و مدیر سرمایه گذاری کارگزاری بورس بهگزین شد و همچنین سابقه مدیریت صندوق سرمایه گذاری سینا و صندوق معین بهگزین رو دارد. ایشان اولین صندوق بازارگردانی را در ایران تاسیس نمود. بعد از برجام با سمت مدیر سرمایه گذاری با شرکت های خارجی مثل KPV اتریش و و شرکت مشاوره سرمایه گذاری BFC در ایران همکاری داشته و مشاور سرمایه گذاری های بورسی و غیر بورسی آن ها بوده است. پس از آن با سمت مدیر سرمایه گذاری ها و مجامع به هلدینگ هزاردستان اضافه شد. (شما محصولاتش را با نام کافه بازار، دیوار، بلد و ... می شناسید.) و یک سال است که در این هلدینگ و مجموعه اش است. در این بین با شرکت هایی مثل اسپایر ایران، هلدینگ دارویی پوراطب، صندوق ضمانت صنایع کوچک، ریزموج سیستم و ... به عنوان مشاور مالی و سرمایه گذاری همکاری داشته و همواره تلاش نموده ارتباطش را با صنایع مختلف برقرار نگه دارد.

دکتر جلال دهنوی

دکتر جلال دهنوی دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی اقتصاد انرژی و عضو هیئت‌علمی دانشگاه می‌باشد. همچنین تجربه‌ی همکاری با نهادهای بین‌المللی نظیر سازمان ملل و بانک جهانی را در کارنامه‌ی خود دارد. وی سابقه سه سال فعالیت در موسسه مطالعات بین المللی انرژی (وابسته به وزارت نفت) را دارد. خدمت نظام وظیفه را در قالب طرح نخبه وظیفه در وزارت نفت انجام داد. پس از اتمام خدمت سربازی اقدام به تحصیل در مقطع دکتری در رشته مدیریت انرژی و محیط زیست در دانشگاه وین (اتریش) نمود و در سال 1398 فارغ التحصیل شد. در سال های 2014 و 2016 مشاور بانک جهانی به منظور انجام مطالعات انرژی و زیست محیطی بود و از بین 117 مشاور در سطح جهان به عنوان یکی از ده مشاور برتر انتخاب گردید. در سال 1397 مشاور در پروژه بهینه سازی انرژی در بخش ساختمان با حمایت مالی سازمان ملل و نهاد ریاست جمهوری بود. علاوه بر این طی سال های 1396 تا 1399 مشاور اقتصادی شرکت موننکو در زمینه پروژه های انرژی در کشورهای ایران، عمان، کنیا، روسیه و آذربایجان است.